Bajnokság végeredménye
PONTÁLLÁS - Magyarország Nyílt Nemzeti Oldtimer Motoros Bajnokság és Kupasorozat – Hivatalos Végeredmény - 2025.10.31
OT OB - Classic SZOC - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 322 | KIRÁLY László | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 25 | - | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 225 |
| 2 | 60 | FENYVESI Bálint | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | CZ Szocformula | 20 | - | - | - | 0 | 20 | 20 | 0 | 20 | 20 | 100 |
| 3 | 79 | KIRÁLY Richárd | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | MZ | 13 | - | 16 | 16 | - | - | - | - | 16 | 16 | 77 |
| 4 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | - | - | - | - | 16 | 16 | 16 | 0 | 13 | 13 | 74 |
| 5 | 46 | ÁRVA Zsolt | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | MZ | 16 | - | 20 | 20 | - | - | - | - | - | - | 56 |
| 6 | 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | MZ | - | - | - | - | 20 | 0 | - | - | - | - | 20 |
| 7 | 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | - | - | - | - | - | 13 | 0 | - | - | 13 |
| 3 | JÁSZBERÉNYI Ferenc | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | MZ | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 |
OT OB - Classic4+ - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 82 | TURZÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 20 | - | 20 | 20 | 20 | 20 | 25 | 16 | 141 | ||
| 2 | 29 | IMRE Kevin | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 0 | 16 | 25 | 25 | 20 | 25 | 111 | ||
| 3 | 67 | KOZMA Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 16 | - | 13 | 11 | 13 | 13 | 13 | 20 | 99 | ||
| 4 | 68 | ÖLBEI Zsolt László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 25 | - | 25 | 25 | - | - | - | - | 75 | ||
| 5 | 74 | BALOGH Zsolt | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft | Honda | - | - | 11 | 0 | 16 | 16 | 16 | 0 | 59 | ||
| 6 | 75 | KISS Kornél | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | Honda | 10 | - | 9 | 9 | 10 | 11 | - | - | 49 | ||
| 7 | 96 | KONKOLY Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 8 | - | 8 | 8 | 9 | 10 | - | - | 43 | ||
| 8 | 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Honda | 11 | - | 10 | 10 | 11 | 0 | - | - | 42 | ||
| 8 | 4 | BUSZNYÁK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 13 | - | 16 | 13 | - | - | - | - | 42 | ||
| 10 | 22 | TESLÉR Attila | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft | Honda | - | - | - | - | - | - | 11 | 0 | 11 | ||
| 11 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 9 | - | - | - | - | - | - | - | 9 | ||
| 27 | BODNÁR Dávid Imre | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 0 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 | |||
| 351 | SZABÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 0 | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
| 99 | DORNER László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 0 |
OT OB - Classic4 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 90 | GYÖRKÖS Gábor | MAMS | HUN | Főnix Motorsport Kft. | Suzuki | 20 | - | 20 | 20 | 13 | 20 | 13 | 25 | 20 | 13 | 164 |
| 2 | 56 | GESLER Bulcsú Ádám | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 25 | - | 0 | 16 | 20 | 25 | 20 | 20 | 16 | 20 | 162 |
| 3 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 0 | - | 25 | 25 | 25 | 0 | 25 | 0 | 25 | 25 | 150 |
| 4 | 18 | GERGELY Sándor Béla | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 0 | - | - | - | 16 | 16 | 16 | 0 | 13 | 16 | 77 |
| 5 | 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMFK | AUT | Austria | Kawasaki | 11 | - | 16 | 13 | 9 | 13 | - | - | - | - | 62 |
| 6 | 111 | LOVASI Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Suzuki | 13 | - | - | - | 11 | 0 | 11 | 0 | - | - | 35 |
| 7 | 19 | GERGELY Sándor István | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 16 | - | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 16 |
| 8 | 33 | GESLER Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 0 | - | - | - | 10 | 0 | - | - | - | - | 10 |
OT OB - Classic3 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 25 | - | 25 | 25 | 25 | 0 | - | - | - | - | 100 |
| 2 | 82 | HORVÁTH Attila | MAMS | HUN | Pannónia-Racing Kft. | Yamaha | 20 | - | 0 | 0 | - | - | - | - | 25 | 25 | 70 |
| 3 | 114 | BALOGH László Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | Moto Morini | - | - | 20 | 20 | - | - | - | - | - | - | 40 |
| 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
OT OB - Classic1 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 43 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Gilera | 20 | - | 25 | 25 | 0 | 20 | 25 | 25 | 20 | 20 | 180 |
| 2 | 41 | MARMOLY Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Pannonia | 25 | - | - | - | 25 | 25 | - | - | 25 | 25 | 125 |
| 3 | 48 | SVIDRÓ László | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | 10 | - | 16 | 0 | 13 | 11 | 20 | 20 | 16 | 16 | 122 |
| 4 | 74 | FIGLER Attila | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Benelli | 16 | - | 20 | 20 | 20 | 16 | - | - | - | - | 92 |
| 5 | 97 | SERFŐZŐ György | MAMS | HUN | HRE Team | PANNONIA P20 | 11 | - | - | - | 16 | 13 | - | - | - | - | 40 |
| 6 | 124 | MOGYORÓSI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 13 | - | 0 | 16 | - | - | - | - | - | - | 29 |
| 8 | GALAMBOS József | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | - | - | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | 0 |
OT OB - MZ Széria
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | MZ | 16 | 8 | 25 | 25 | 25 | 11 | 16 | 25 | 9 | 9 | 169 |
| 2 | 389 | GONDA Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | 9 | 5,5 | - | - | 20 | 25 | 25 | 20 | 16 | 16 | 136,5 |
| 3 | 381 | KONDÁS Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 8 | 4,5 | 13 | 20 | 9 | 10 | 13 | 10 | 13 | 11 | 111,5 |
| 4 | 334 | IRMAI Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 20 | 12,5 | - | - | - | - | 20 | 13 | 20 | 20 | 105,5 |
| 5 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 13 | 5 | 20 | 16 | 13 | 13 | 0 | 0 | 11 | 10 | 101 |
| 6 | 374 | VEZENDI Péter | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | 10 | 0 | 16 | 0 | 16 | 16 | 11 | 0 | 10 | 13 | 92 |
| 7 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 11 | 6,5 | - | - | 11 | 20 | 0 | 9 | 8 | 8 | 73,5 |
| 8 | 339 | BUDAI Gergely | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 5 | 0 | 9 | 11 | 6 | 6 | 8 | 0 | 7 | 7 | 59 |
| 9 | 366 | KONDÁS Attila | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 4 | 2,5 | 10 | 0 | 5 | 8 | 6 | 11 | 4 | 4 | 54,5 |
| 10 | 365 | SZÁMADÓ Máté | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | - | - | - | - | - | - | - | 25 | 25 | 50 |
| 11 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 3 | 3 | 8 | 10 | 8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 47 |
| 12 | 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 0 | 0 | - | - | 7 | 7 | 10 | 0 | 6 | 6 | 36 |
| 13 | 308 | KUTRIK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 25 | 10 | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 35 |
| 14 | 355 | SZARKA Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 7 | 4 | 11 | 13 | 0 | 0 | - | - | - | - | 35 |
| 15 | 351 | SZABÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 6 | 3,5 | - | - | - | - | 9 | 16 | - | - | 34,5 |
| 16 | 329 | REGŐS Márk dr. | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | - | - | - | 10 | 9 | 7 | 0 | - | - | 26 |
| 335 | DÉZSI Viktor | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | MZ | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | - | - | 0 |
OT OB - YT 125 2T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | VOLOSINOVSZKI Péter | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 9 | 8 | 11 | 16 | 20 | 12,5 | 25 | 25 | 13 | 13 | 152,5 |
| 2 | 1 | TÚRI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | Cagiva | 16 | 5 | 9 | 9 | 10 | 5,5 | 16 | 16 | 25 | 16 | 127,5 |
| 3 | 8 | VOLOSINOVSZKI Bence | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 20 | 6,5 | 20 | 13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 20 | 25 | 120,5 |
| 4 | 2 | BAGI Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Aprilia | 25 | 12,5 | 25 | 20 | 25 | 10 | 0 | 0 | - | - | 117,5 |
| 5 | 14 | KOVÁCS Tamás | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 0 | 10 | 13 | 11 | 13 | 6,5 | 20 | 20 | 11 | 11 | 115,5 |
| 6 | 88 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Aprilia | - | - | 16 | 25 | 11 | 8 | 13 | 0 | 16 | 20 | 109 |
| 7 | 64 | NAGY Roland | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 11 | 4,5 | - | - | 8 | 5 | 11 | 11 | 10 | 9 | 69,5 |
| 8 | 712 | MIHÁLYI Norbert | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 13 | 5,5 | 10 | 10 | 9 | 0 | - | - | - | - | 47,5 |
| 9 | 77 | KOVÁCS László | MAMS | HUN | MotomaX MKE | Aprilia | - | - | 7 | 0 | - | - | 10 | 13 | 0 | 8 | 38 |
| 10 | 77 | BAJCSI András | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 10 | 4 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - | 30 |
| 11 | 4 | KÁRPÁTI Zsolt | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | 10 | 19 |
| 46 | CSANÁLOSI Károly | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
| 214 | HERCZEGH Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
OT OB - YT 125 4T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LV | 23 | BORI Benedek | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 12,5 | 12,5 | 25 | 25 | 12,5 | 12,5 | 25 | 10 | 13 | 13 | 160 |
| 88 | TIHANYI István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 10 | 10 | 16 | 20 | 10 | 0 | 16 | 8 | 8 | 6,5 | 104,5 | |
| 25 | NOCHTA Zsolt | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | - | - | 20 | 16 | - | - | 20 | 12,5 | 10 | 10 | 88,5 | |
| 220 | MÁTHÉ István | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 6,5 | 6,5 | 13 | 13 | 6,5 | 8 | 13 | 6,5 | 6,5 | 8 | 87,5 | |
| 60 | BORI László | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 8 | 8 | 11 | 11 | 8 | 10 | 0 | 0 | - | - | 56 |
OT OB - YT 125 CBR Sport
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 75 | PÁCSER László István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 20 | 10 | 16 | 25 | 25 | 25 | 20 | 12,5 | 20 | 25 | 198,5 |
| 2 | 13 | SIKET Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 25 | 12,5 | 25 | 20 | 20 | 20 | - | - | - | - | 122,5 |
| 3 | 22 | JÓNÁS György | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | 5,5 | 11 | 11 | - | - | 13 | 0 | 13 | 16 | 80,5 |
| 4 | 44 | SASVÁRI Gábor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | - | - | - | 25 | 10 | 25 | 20 | 80 |
| 5 | 18 | HOLOVATTI Zoltán | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 20 | 16 | 16 | 16 | - | - | - | - | 68 |
| 6 | 61 | RÁCZ József | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | 0 | - | - | 52 |
| 7 | 510 | GYÖRKÖS Nándor | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | - | - | 11 | 10 | - | - | 16 | 13 | 50 |
| 8 | 8 | HARMATH Kadosa Nándor | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | - | - | 13 | 13 | 16 | 0 | - | - | 42 |
| 9 | 76 | PETRE Attila Zoltán | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 13 | 13 | - | - | - | - | - | - | 26 |
| 10 | 18 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 16 | 6,5 | - | - | - | - | - | - | - | - | 22,5 |
| 11 | 20 | MOGYORÓSI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | 11 | 22 |
| 12 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 13 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | 21 |
OT OB - YT 125 CBR Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | 5A | 5B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 337 | KINCZEL Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 25 | 12,5 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 0 | 25 | 25 | 212,5 |
| 2 | 560 | FREY Tamás | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 20 | 10 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 0 | 20 | 16 | 166 |
| 3 | 88 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | - | - | 9 | 16 | 16 | 16 | 16 | 0 | 13 | 20 | 106 |
| 4 | 161 | SZIKORA Balázs András | MAMS | HUN | S-Riders Kft. | Honda | 16 | 8 | 16 | 13 | 13 | 13 | 13 | 12,5 | - | - | 104,5 |
| 5 | 34 | ÁGOSTON Huba Sebestyén | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 13 | 6,5 | 13 | 11 | 11 | 11 | - | - | 10 | 9 | 84,5 |
| 6 | 13 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | - | - | 11 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 8 | 78 |
| 7 | 11 | JÓNÁS Judit | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | 5,5 | 10 | 9 | - | - | 9 | 0 | 7 | 7 | 58,5 |
| 8 | 16 | SERRA Federico | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | - | - | - | - | 11 | 0 | 8 | 10 | 29 |
| 9 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | - | - | - | - | - | - | - | - | 16 | 11 | 27 |
| 10 | 518 | MERITS Levente | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | - | - | - | - | - | 11 | 13 | 24 |
OT Kupa -Classic SZOC - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 322 | KIRÁLY László | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 25 | 25 | 25 | 25 | 20 | 120 |
| 2 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | - | - | 20 | 20 | 16 | 56 |
| 3 | 60 | FENYVESI Bálint | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | CZ Szocformula | 20 | - | 0 | 0 | 25 | 45 |
| 4 | 79 | KIRÁLY Richárd | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | MZ | 13 | 16 | 0 | - | 13 | 42 |
| 5 | 46 | ÁRVA Zsolt | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | MZ | 16 | 20 | - | - | - | 36 |
| 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | - | - | 0 | - | 0 |
OT Kupa - Classic4+ - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 82 | TURZÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 20 | 20 | 20 | - | 25 | 85 |
| 2 | 68 | ÖLBEI Zsolt László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 25 | 25 | - | - | - | 50 |
| 3 | 67 | KOZMA Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 16 | 16 | 0 | - | 16 | 48 |
| 4 | 29 | IMRE Kevin | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 25 | - | 20 | 45 |
| 5 | 75 | KISS Kornél | MAMS | HUN | Bestmoto Hungária Kft. | Honda | 10 | 9 | 11 | - | 13 | 43 |
| 6 | 74 | BALOGH Zsolt | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft | Honda | - | 10 | 16 | - | 11 | 37 |
| 7 | 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Honda | 11 | 11 | 13 | - | - | 35 |
| 8 | 96 | KONKOLY Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 7 | 8 | 10 | - | 9 | 34 |
| 9 | 4 | BUSZNYÁK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 13 | 13 | - | - | - | 26 |
| 10 | 22 | TESLÉR Attila | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft | Honda | - | - | - | - | 10 | 10 |
| 11 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 9 | - | - | - | - | 9 |
| 12 | 351 | SZABÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 8 | - | - | - | - | 8 |
| 13 | 27 | BODNÁR Dávid Imre | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 6 | 0 | - | - | - | 6 |
| 99 | DORNER László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | 0 | - | - | - | 0 |
OT Kupa - Classic4 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 56 | GESLER Bulcsú Ádám | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 25 | 20 | 20 | 25 | 20 | 110 |
| 2 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 0 | 25 | 25 | 0 | 25 | 75 |
| 3 | 90 | GYÖRKÖS Gábor | MAMS | HUN | Főnix Motorsport Kft. | Suzuki | 20 | 16 | 13 | 0 | 13 | 62 |
| 4 | 18 | GERGELY Sándor Béla | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 16 | - | 16 | 0 | 16 | 48 |
| 5 | 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMFK | AUT | Austria | Kawasaki | 9 | 13 | 9 | - | - | 31 |
| 6 | 19 | GERGELY Sándor István | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 13 | - | - | - | 11 | 24 |
| 7 | 33 | GESLER Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 11 | - | 11 | - | - | 22 |
| 8 | 111 | LOVASI Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Suzuki | 10 | - | 10 | 0 | - | 20 |
OT Kupa - Classic3 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 25 | 20 | 25 | - | - | 70 |
| 2 | 82 | HORVÁTH Attila | MAMS | HUN | Pannónia-Racing Kft | Yamaha | - | 25 | - | - | 25 | 50 |
| 3 | 114 | BALOGH László Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | Moto Morini | - | 16 | - | - | - | 16 |
| 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | 0 | - | - | - | 0 | 0 |
OT Kupa - Classic1 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 43 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Gilera | 20 | 25 | 20 | 25 | 20 | 110 |
| 2 | 41 | MARMOLY Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | 25 | - | 25 | - | 25 | 75 |
| 3 | 48 | SVIDRÓ László | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | 13 | 13 | 11 | 20 | 16 | 73 |
| 4 | 74 | FIGLER Attila | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Benelli | - | 20 | 16 | - | - | 36 |
| 5 | 97 | SERFŐZŐ György | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | 16 | - | 13 | - | - | 29 |
| 6 | 124 | MOGYORÓSI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | - | 16 | - | - | - | 16 |
| 8 | GALAMBOS József | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | - | 0 | - | - | - | 0 |
OT KUPA - MZ Széria
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | MZ | 25 | 20 | 25 | 12,5 | 9 | 91,5 |
| 2 | 374 | VEZENDI Péter | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | 13 | 25 | 11 | 5,5 | 20 | 74,5 |
| 3 | 389 | GONDA Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | 16 | - | 20 | 10 | 25 | 71 |
| 4 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 11 | 16 | 16 | 5 | 13 | 61 |
| 5 | 334 | IRMAI Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 20 | - | - | 4,5 | 16 | 40,5 |
| 6 | 381 | KONDÁS Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | 13 | 10 | 6,5 | 11 | 40,5 |
| 7 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 9 | - | 13 | 4 | 10 | 36 |
| 8 | 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 7 | - | 8 | 2,5 | 8 | 25,5 |
| 9 | 366 | KONDÁS Attila | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | 10 | 7 | 1 | 5 | 23 |
| 10 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 5 | 9 | 0 | 1,5 | 6 | 21,5 |
| 11 | 355 | SZARKA Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 10 | 11 | 0 | - | - | 21 |
| 12 | 339 | BUDAI Gergely | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 6 | 0 | 6 | 2 | 7 | 21 |
| 13 | 329 | REGŐS Márk dr. | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | - | 9 | 3,5 | - | 12,5 |
| 14 | 351 | SZABÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 8 | - | - | 3 | - | 11 |
| 15 | 335 | DÉZSI Viktor | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | MZ | - | - | - | 8 | - | 8 |
| 308 | KUTRIK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 0 | - | - | - | - | 0 |
OT KUPA - YT 125 2T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | VOLOSINOVSZKI Bence | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 13 | 25 | 20 | 0 | 25 | 83 |
| 2 | 1 | TÚRI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | Cagiva | 10 | 9 | 9 | 25 | 16 | 69 |
| 3 | 3 | VOLOSINOVSZKI Péter | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 11 | 20 | 13 | 0 | 20 | 64 |
| 4 | 2 | BAGI Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Aprilia | 25 | 10 | 25 | 0 | - | 60 |
| 5 | 14 | KOVÁCS Tamás | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 20 | 13 | 16 | 0 | 11 | 60 |
| 6 | 88 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Aprilia | - | 16 | 11 | 0 | 13 | 40 |
| 7 | 64 | NAGY Roland | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 0 | - | 8 | 20 | 10 | 38 |
| 8 | 712 | MIHÁLYI Norbert | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 16 | 11 | 10 | - | - | 37 |
| 9 | 77 | BAJCSI András | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 8 | 8 | - | - | - | 16 |
| 10 | 4 | KÁRPÁTI Zsolt | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | - | - | - | - | 9 | 9 |
| 11 | 46 | CSANÁLOSI Károly | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 9 | - | - | - | - | 9 |
| 12 | 77 | KOVÁCS László | MAMS | HUN | MotomaX MKE | Aprilia | - | 7 | - | 0 | - | 7 |
| 12 | 214 | HERCZEGH Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 7 | - | - | - | - | 7 |
OT KUPA - YT 125 4T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | BORI Benedek | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 25 | 25 | 25 | 20 | 25 | 120 |
| 2 | 88 | TIHANYI István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 20 | 16 | 20 | 16 | 16 | 88 |
| 3 | 220 | MÁTHÉ István | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 16 | 13 | 13 | 13 | 11 | 66 |
| 4 | 25 | NOCHTA Zsolt | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | - | 20 | - | 25 | 20 | 65 |
| 5 | 60 | BORI László | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Yamaha | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 29 |
OT KUPA - YT 125 CBR Sport
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 75 | PÁCSER László István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 20 | 20 | 25 | 12,5 | 25 | 102,5 |
| 2 | 13 | SIKET Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 25 | 25 | 20 | - | - | 70 |
| 3 | 22 | JÓNÁS György | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | 13 | - | - | 16 | 40 |
| 4 | 18 | HOLOVATTI Zoltán | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | 16 | 16 | - | - | 32 |
| 5 | 44 | SASVÁRI Gábor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | 10 | 20 | 30 |
| 6 | 8 | HARMATH Kadosa Nándor | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 13 | 8 | - | 21 |
| 7 | 18 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 16 | - | - | - | - | 16 |
| 8 | 20 | MOGYORÓSI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | - | 13 | 13 |
| 8 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 13 | - | - | - | - | 13 |
OT KUPA - YT 125 CBR Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 337 | KINCZEL Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 125 |
| 2 | 560 | FREY Tamás | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 20 | 20 | 0 | 20 | 13 | 73 |
| 3 | 88 | SÁNDOR Balázs | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | - | 16 | 16 | 16 | 16 | 64 |
| 4 | 161 | SZIKORA Balázs András | MAMS | HUN | S-Riders Kft. | Honda | 16 | 13 | 20 | 13 | - | 62 |
| 5 | 13 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | - | 9 | 13 | 10 | 8 | 40 |
| 6 | 11 | JÓNÁS Judit | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | 10 | - | 9 | 7 | 37 |
| 7 | 34 | ÁGOSTON Huba Sebestyén | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 13 | 11 | 0 | - | 9 | 33 |
| 8 | 16 | SERRA Federico | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 11 | 11 | 10 | 32 |
| 9 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | - | - | - | - | 20 | 20 |
| 10 | 518 | MERITS Levente | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | - | - | 11 | 11 |