Bajnokság végeredménye

PONTÁLLÁS - Magyarország Nemzetközi Dragbike Országos Bajnoksága és MAMS Dragbike Kupa – Hivatalos végeredmény

← Eredmények

Dragbike OB - Competition

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
1LÁZÁR PálMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki41103138120
2CESKA PetrACCRCZECsehországSuzuki-44-2771
3LAUR MarkusDMSBGERNémetországSuzuki--54054

Dragbike OB - Super D1000

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
1LENCSES Kolos KrisztiánMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki44663323166
2ORBÁN JózsefMAMSHUNTomracing Kft.Suzuki22234252139
3MAJER CsabaMAMSHUNS-Riders Kft.Kawasaki58-2538121
4SZIKORA BalázsMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki23372437121
5EKE ÁdámMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki25244325117
6EKE ÁkosMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki44281022104

Dragbike OB - Super D600

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
1KISS Gábor JánosMAMSHUNS-Riders Kft.Honda34696467234
2DEÁK ErnőMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki61383952190
3HEGEDŰS ZsoltMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki38565029173
4ORSÓS LeventeMAMSHUNS-Riders Kft.Kawasaki24252440113
5HADNAGY Bence JózsefMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki2323252495
6EKE ImreMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki4534--79

Dragbike - Superstreet - NEM ÉRTÉKELHETŐ

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
LVPOZIVIEWEC StanoSMFSVKSzlovákiaSuzuki44482044156
LVGRUBER EricAMFAUTAusztriaKawasaki-3143-74
LVLENCSES Donát DánielMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki-3431-65
LVWALLEIT ClemensDMSBGERNémetországSuzuki--56-56
LVBERNATEK MilosACCRCZECsehországSuzuki31---31
LVAGAPIDIS ChristosAMOTOEGREGörögországSuzuki--29-29
LVSEMETRIDIS AngelosAMOTOEGREGörögországSuzuki--26-26
LVSAVVAS MichalidisAMOTOEGREGörögországSuzuki--22-22
LVGAUER RicardoDMSBGERNémetországSuzuki--21-21

Dragbike - Junior50 - NEM ÉRTÉKELHETŐ

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
LVSTRIDER BonifácMAMSHUNTomracing Kft.Malossi61546418197
LVBALOGH György TamásMAMSHUNS-Riders Kft.Honda25252929108
LVOLIVER KejvalSuzuki50---50

Dragbike - Közönség600 - NEM ÉRTÉKELHETŐ

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
LVERDEI KrisztiánMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki54646459241
LVKOVÁCS TamásMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki41313539146
LVBARKÓCZI VilmosMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki2625-051

Dragbike - Közönség954+ - NEM ÉRTÉKELHETŐ

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
LVDOBOS AttilaMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki63364759205
LVFARAGÓ ÁkosMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki38622840168
LVBÁRDOS RolandMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki31-5522108
LVPIROS KárolyMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki2410321076

Dragbike - Közönség750-954 - NEM ÉRTÉKELHETŐ

HelyVersenyzőSzövetségNemzetEgyesületMotor1.2.3.4.Összesen
LVOBRECZÁNY ZoltánMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki36643961200
LVTÓTH RóbertMAMSHUNS-Riders Kft.Suzuki21122743103