Bajnokság végeredménye
PONTÁLLÁS - Takarékbank Nyílt Nemzeti Gyorsasági Motoros Bajnokság és Kupa (Open1000, Open600)) – Hivatalos Végeredmény - 2022.11.08
GY Kupa - 600 Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 113 | Lengyel Ákos Ifj. | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 20 | 25 | 16 | 10 | 25 | 96 |
| 2 | 125 | Kerényi Ádám | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Triumph | 25 | 16 | 20 | 13 | 20 | 94 |
| 3 | 77 | Vakán Levente | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 7 | 13 | 25 | 25 | 10 | 80 |
| 4 | 111 | Kálóczi Ákos | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 11 | 10 | 11 | 20 | 11 | 63 |
| 5 | 150 | Lengyel Krisztián | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 10 | 0 | 13 | 8 | 13 | 44 |
| 6 | 7 | Vakán Béla | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 8 | 8 | 8 | 16 | 0 | 40 |
| 7 | 16 | Biel Richard | MAMS | HUN | Tomracing Kft. - EAK – M Sport | Yamaha | 16 | 11 | 0 | 11 | 0 | 38 |
| 8 | 44 | Ginzer Attila | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Yamaha | 13 | 9 | 9 | 5 | 0 | 36 |
| 9 | 10 | Hodula Dávid | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | 33 |
| 10 | 49 | Molnár Bence | MAMS | HUN | Geri Racing Motorsport Kft. | Yamaha | 0 | 0 | 10 | 7 | 9 | 26 |
| 11 | 73 | Boor László | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Honda | 6 | 5 | 7 | 4 | 0 | 22 |
| 12 | 136 | Pósa Balázs | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | Yamaha | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
| 13 | 180 | Teszkó Tamás | MAMS | HUN | MW Performance Motorsport Egyesület | Kawasaki | 9 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 |
| 14 | 112 | Lengyel Ákos | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 12 |
| 15 | 101 | Kovács Róbert | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Honda | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 |
| 16 | 69 | Csibrák Zoltán | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 7 |
| 17 | 428 | Túri Péter | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Yamaha | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| 18 | 114 | Szerző Csaba | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Yamaha | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 19 | 179 | Nagy Attila | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 20 | 1 | Péntek Ferenc | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
GY OB - 600 Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 48 | Molnár Gergő | MAMS | HUN | Geri Racing Motorsport Kft. | Yamaha | 25 | 25 | 25 | 20 | 13 | 108 |
| 2 | 25 | Kecskés Bence | MAMS | HUN | New Times Racing Sport Kft. | Yamaha | 20 | 20 | 13 | 13 | 25 | 91 |
| 3 | 44 | Ifj. Varga Tibor | MAMS | HUN | VRT Motorsport Egyesület | Yamaha | 0 | 11 | 20 | 16 | 11 | 58 |
| 4 | 17 | Füleki Ádám | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Honda | 16 | 16 | 11 | 0 | 5 | 48 |
| 5 | 66 | Nagy Attila | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | Honda | 7 | 10 | 10 | 11 | 10 | 48 |
| 6 | 119 | Chrobák János | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | Triumph | 0 | 13 | 16 | 0 | 16 | 45 |
| 7 | 3 | Csányi Gergő | MAMS | HUN | AM39 Motorsport Kft. | Triumph | 0 | 1 | 5 | 8 | 20 | 34 |
| 8 | 125 | Kerényi Ádám | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Triumph | 10 | 4 | 6 | 4 | 8 | 32 |
| 9 | 113 | Ifj. Lengyel Ákos | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 8 | 9 | 4 | 2 | 9 | 32 |
| 10 | 32 | Kupecz Zoltán | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | Honda | 9 | 8 | 7 | 6 | 0 | 30 |
| 11 | 6 | Ádám Róbert | MAMS | HUN | New Times Racing Sport Kft. | Triumph | 6 | 0 | 9 | 9 | 2 | 26 |
| 12 | 56 | Sebestyén Péter | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 25 |
| 13 | 77 | Vakán Levente | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 0 | 3 | 8 | 10 | 3 | 24 |
| 14 | 85 | Olah Barnabás | MAMS | HUN | MAMI Magyar Motorkerékpár | Yamaha | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 18 |
| 15 | 54 | Kakuszi Ádám | MAMS | HUN | MW Performance Motorsport Egyesület | Kawasaki | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 |
| 16 | 111 | Kálóczi Ákos | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 16 |
| 17 | 150 | Lengyel Krisztián | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Suzuki | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | 11 |
| 18 | 16 | Biel Richard | MAMS | HUN | Tomracing Kft. - EAK – M Sport | Yamaha | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 10 |
| 19 | 10 | Hodula Dávid | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft. | Yamaha | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 8 |
| 20 | 136 | Pósa Balázs | MAMS | HUN | Chrobák Motorsport Egyesület | Yamaha | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 |
GY Kupa - 1000 Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 100 | Majsa Gergely | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 125 |
| 2 | 23 | Szarka Gábor | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | BMW | 16 | 20 | 16 | 13 | 20 | 85 |
| 3 | 92 | Kovács Ádám | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Yamaha | 7 | 11 | 11 | 20 | 13 | 62 |
| 4 | 53 | Papp Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Yamaha | 11 | 16 | 0 | 16 | 16 | 59 |
| 5 | 26 | Mátyás Péter | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Suzuki | 0 | 9 | 10 | 11 | 9 | 39 |
| 6 | 82 | Kovács Zoltán | MAMS | HUN | SB Racing Team | BMW | 9 | 6 | 6 | 6 | 11 | 38 |
| 7 | 34 | Ashley Jones | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | Kawasaki | 10 | 0 | 20 | 0 | 0 | 30 |
| 8 | 171 | Szerző Csaba | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Yamaha | 0 | 7 | 13 | 9 | 0 | 29 |
| 9 | 67 | Hugyecz Elek | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | BMW | 0 | 10 | 9 | 10 | 0 | 29 |
| 10 | 146 | Deák Róbert | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Suzuki | 6 | 8 | 8 | 7 | 0 | 29 |
| 11 | 12 | Kiss Csaba | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | BMW | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
| 12 | 15 | Kokavecz János | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | BMW | 4 | 0 | 4 | 3 | 6 | 17 |
| 13 | 117 | Mester Csaba | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | Honda | 3 | 2 | 3 | 0 | 8 | 16 |
| 14 | 43 | Szűcs Gábor | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 0 | 5 | 7 | 2 | 0 | 14 |
| 15 | 4 | Fenyvesi Gábor | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Kawasaki | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| 15 | 127 | Németh Kristóf | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| 17 | 977 | Déri Attila | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | BMW | 0 | 0 | 5 | 0 | 7 | 12 |
| 18 | 126 | Molnár Sándor | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Kawasaki | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 19 | 63 | Nagy Zoltán | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 |
| 20 | 84 | Enyingi Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Yamaha | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
GY OB - 1000 Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 90 | Gyutai Adrián | MAMS | HUN | MW Performance Motorsport Egyesület | Ducati | 25 | 25 | 20 | 20 | 25 | 115 |
| 2 | 100 | Majsa Gergely | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 20 | 16 | 11 | 13 | 20 | 80 |
| 3 | 27 | Kovács Bálint | MAMS | HUN | H-Moto Team | BMW | 0 | 20 | 25 | 25 | 0 | 70 |
| 4 | 23 | Szarka Gábor | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | BMW | 11 | 10 | 9 | 9 | 16 | 55 |
| 5 | 22 | Érsek Dániel | MAMS | HUN | Sportolásért Egyesület | Honda | 16 | 13 | 0 | 16 | 0 | 45 |
| 6 | 53 | Papp Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Yamaha | 9 | 9 | 0 | 10 | 13 | 41 |
| 7 | 92 | Kovács Ádám | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Suzuki | 4 | 6 | 7 | 11 | 11 | 39 |
| 8 | 26 | Mátyás Péter | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Suzuki | 0 | 5 | 6 | 8 | 8 | 27 |
| 9 | 34 | Ashley Jones | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | Kawasaki | 7 | 8 | 10 | 0 | 0 | 25 |
| 10 | 33 | Senekovic Ales | AMZS | SLO | Slovenia | Yamaha | 0 | 11 | 13 | 0 | 0 | 24 |
| 11 | 82 | Kovács Zoltán | MAMS | HUN | SB Racing Team | BMW | 6 | 2 | 2 | 3 | 10 | 23 |
| 12 | 171 | Szerző Csaba | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | Honda | 0 | 3 | 8 | 6 | 0 | 17 |
| 13 | 40 | Győrfi Alen | MAMS | HUN | Sportolásért Egyesület | Suzuki | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 |
| 14 | 38 | Hirczi Zoltán | MAMS | HUN | Chrobak Motorsport Egyesület | Yamaha | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 16 |
| 15 | 146 | Deák Róbert | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Suzuki | 3 | 4 | 4 | 4 | 0 | 15 |
| 16 | 12 | Kiss Csaba | MAMS | HUN | XLR8 Racing Kft. | BMW | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| 17 | 67 | Hugyecz Elek | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | BMW | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 12 |
| 18 | 4 | Fenyvesi Gábor | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Kawasaki | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| 19 | 126 | Molnár Sándor | MAMS | HUN | JAM Racing Sport Kft. | Kawasaki | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 |
| 20 | 127 | Németh Kristóf | MAMS | HUN | Pannonia Motorsport Kft | Yamaha | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 |