Bajnoki pontállás
PONTÁLLÁS - Magyarország Nyílt Nemzeti Oldtimer Motoros Bajnokság és Kupa – 2. forduló után - 2026.06.15
OT OB - Classic4+
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | IMRE Kevin | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 25 | - | 25 | 25 | 75 | ||||
| 2 | 74 | BALOGH Zsolt | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 20 | - | 20 | 20 | 60 | ||||
| 3 | 96 | KONKOLY Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 16 | - | 16 | 16 | 48 | ||||
| 4 | 22 | TESLÉR Attila | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 13 | - | 0 | 0 | 13 | ||||
| 75 | KISS Kornél Szilveszter | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | Honda | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 68 | ÖLBEI Zsolt László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 4 | BUSZNYÁK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - Classic4
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 90 | GYÖRKÖS Gábor | MAMS | HUN | Főnix Motorsport Kft. | Suzuki | 16 | - | 25 | 25 | 66 | ||||
| 2 | 56 | GESLER Bulcsú Ádám | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 25 | - | 0 | 0 | 25 | ||||
| 3 | 385 | NAGY Imre | SMF | HUN | Hungary | Kawasaki | 20 | - | 0 | 0 | 20 | ||||
| 4 | 111 | LOVASI Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Suzuki | 13 | - | 0 | 0 | 13 | ||||
| 5 | 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMF | AUT | Austria | Kawasaki | 11 | - | 0 | 0 | 11 | ||||
| 18 | GERGELY Sándor Béla | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 19 | GERGELY Sándor István | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - Classic3 - KIEMELT
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | 12,5 | - | 12,5 | 0 | 25 | ||||
| 2 | 3 | JÁSZBERÉNYI Ferenc | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | Yamaha | 10 | - | 0 | 0 | 10 | ||||
| 82 | HORVÁTH Attila | MAMS | HUN | Pannónia-Racing Kft. | Yamaha | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 114 | BALOGH László Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | Moto Morini | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - Classic1
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 74 | FIGLER Attila | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Benelli | 12,5 | - | 12,5 | 10 | 35 | ||||
| 2 | 63 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | MZ | 10 | - | 10 | 12,5 | 32,5 | ||||
| 48 | SVIDRÓ László | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | - | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 41 | MARMOLY Dániel Sándor | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Pannónia | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - Classic SZOC
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 322 | KIRÁLY László | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 12,5 | - | 12,5 | 12,5 | 37,5 | ||||
| 2 | 79 | KIRÁLY Richárd | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | MZ | 8 | - | 10 | 10 | 28 | ||||
| 3 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 10 | - | 8 | 8 | 26 | ||||
| 46 | ÁRVA Zsolt | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | MZ | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - MZ Széria
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 389 | GONDA Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | 16 | - | 16 | 25 | 57 | ||||
| 2 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 20 | - | 25 | 11 | 56 | ||||
| 3 | 381 | KONDÁS Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 13 | - | 20 | 13 | 46 | ||||
| 4 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 10 | - | 9 | 20 | 39 | ||||
| 5 | 334 | IRMAI Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 25 | - | 10 | 0 | 35 | ||||
| 6 | 371 | DOBOS Alexander András | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | 0 | - | 7 | 16 | 23 | ||||
| 7 | 363 | NÁDASI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 11 | - | 11 | 0 | 22 | ||||
| 8 | 374 | VEZENDI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 9 | - | 8 | 0 | 17 | ||||
| 9 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | Hungary | MZ | 0 | - | 13 | 0 | 13 | ||||
| 9 | 339 | BUDAI Gergely | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 7 | - | 6 | 0 | 13 | ||||
| 11 | 372 | KOSALKÓ János | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 6 | - | 5 | 0 | 11 | ||||
| 12 | 41 | MARMOLY Dániel Sándor | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | MZ | 8 | - | - | - | 8 | ||||
| 13 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 5 | - | - | - | 5 | ||||
| 14 | 366 | KONDÁS Attila | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 4 | - | - | - | 4 | ||||
| 15 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | 3 | - | - | - | 3 | ||||
| 16 | 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 2 | - | - | - | 2 | ||||
| 329 | REGŐS Márk dr. | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 0 | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 318 | BÉRES Sándor | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - YT 125 2T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | VOLOSINOVSZKI Péter | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 13 | - | 20 | 20 | 53 | ||||
| 2 | 88 | SÁNDOR Balázs Csaba | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Aprilia | 20 | - | 16 | 16 | 52 | ||||
| 3 | 41 | PETROVICS Ferenc | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | - | - | 25 | 25 | 50 | ||||
| 4 | 1 | TÚRI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | Cagiva | 16 | - | 11 | 10 | 37 | ||||
| 5 | 214 | HERCZEGH Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 10 | - | 10 | 11 | 31 | ||||
| 6 | 77 | KOVÁCS László | MAMS | HUN | MotomaX MSKE | Aprilia | - | - | 13 | 13 | 26 | ||||
| 7 | 14 | KOVÁCS Tamás | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 25 | - | 0 | 0 | 25 | ||||
| 8 | 712 | MIHÁLYI Norbert | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 11 | - | 0 | 0 | 11 | ||||
| 43 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 0 | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - YT 125 4T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | BORI Benedek | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 25 | - | 25 | 20 | 70 | ||||
| 2 | 88 | TIHANYI István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 16 | - | 16 | 16 | 48 | ||||
| 3 | 74 | HERNÁDI Gergő | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | - | - | 20 | 25 | 45 | ||||
| 4 | 220 | MÁTHÉ István | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 10 | - | 10 | 11 | 31 | ||||
| 5 | 60 | BORI László | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 11 | - | 9 | 10 | 30 | ||||
| 6 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | - | - | 11 | 13 | 24 | ||||
| 7 | 119 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 20 | - | - | - | 20 | ||||
| 8 | 25 | NOCHTA Zsolt | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 13 | - | - | - | 13 | ||||
| 8 | 19 | SZAKÁCS János | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | - | 13 | 0 | 13 | ||||
| 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMF | AUT | Austria | Honda | - | - | 0 | 0 | 0 |
OT OB - YT 125 CBR Sport
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 75 | PÁCSER László István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 25 | - | 20 | 0 | 45 | ||||
| 2 | 826 | DOVICSINY Péter | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 20 | - | 11 | 0 | 31 | ||||
| 3 | 70 | HOLOVATTI Zoltán | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 16 | - | 25 | 0 | 41 | ||||
| 4 | 21 | LESZKOVICH Martin | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 13 | - | - | - | 13 | ||||
| 44 | SASVÁRI Gábor | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 0 | - | 16 | 0 | 16 | |||||
| 6 | 13 | SIKET Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 13 | 0 | 13 | ||||
| 8 | HARMATH Kadosa Nándor dr. | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 10 | 0 | 10 | |||||
| 522 | PÁSZTOR László dr. | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 9 | 0 | 9 |
OT OB - YT 125 CBR Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1A | 1B | 2A | 2B | 3A | 3B | 4A | 4B | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 25 | - | 25 | 25 | 75 | ||||
| 2 | 42 | RAGACS Róbert | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | - | 20 | 20 | 51 | ||||
| 3 | 82 | TURZÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 20 | - | 13 | 0 | 33 | ||||
| 4 | 18 | SÁNDOR Balázs Csaba | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 13 | - | 16 | 0 | 29 | ||||
| 5 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 9 | - | 11 | 0 | 20 | ||||
| 6 | 560 | FREY Tamás | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 16 | - | - | - | 16 | ||||
| 7 | 26 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 10 | - | 0 | 0 | 10 | ||||
| 8 | 161 | SZIKORA Balázs András | MAMS | HUN | S-Riders Kft. | Honda | 8 | - | - | - | 8 | ||||
| 337 | KINCZEL Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 92 | SENKÁR Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | - | - | 0 | 0 | 0 | |||||
| 11 | JÓNÁS Judit Erika | MAMS | HUN | Moto4 SE | Honda | 0 | - | - | - | 0 |
OT KUPA - Classic4+
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | IMRE Kevin | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 25 | 20 | 45 | ||
| 2 | 74 | BALOGH Zsolt | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 16 | 16 | 32 | ||
| 3 | 75 | KISS Kornél Szilveszter | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | Honda | 20 | 11 | 31 | ||
| 4 | 68 | ÖLBEI Zsolt László | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | 25 | 25 | ||
| 5 | 96 | KONKOLY Kristóf | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 13 | 9 | 22 | ||
| 6 | 22 | TESLÉR Attila | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 11 | 10 | 21 | ||
| 7 | 4 | BUSZNYÁK Zsombor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | 13 | 13 |
OT KUPA - Classic4
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 56 | GESLER Bulcsú Ádám | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 25 | 25 | 50 | ||
| 2 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | Hungary | Kawasaki | 20 | 20 | 40 | ||
| 3 | 90 | GYÖRKÖS Gábor | MAMS | HUN | Főnix Motorsport Kft. | Suzuki | 16 | 13 | 29 | ||
| 3 | 18 | GERGELY Sándor Béla | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | 13 | 16 | 29 | ||
| 5 | 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMF | AUT | Austria | Kawasaki | 11 | 0 | 11 | ||
| 5 | 19 | GERGELY Sándor István | MAMS | HUN | HRE Team | Kawasaki | - | 11 | 11 | ||
| 0 | 111 | LOVASI Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | - | 0 | 0 |
OT KUPA - Classic3
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | LUKÁCSI András | MAMS | HUN | Kanizsa Motocross SE | Yamaha | 25 | 20 | 45 | ||
| 1 | 82 | HORVÁTH Attila | MAMS | HUN | Pannónia-Racing Kft. | Yamaha | 20 | 25 | 45 | ||
| 3 | 3 | JÁSZBERÉNYI Ferenc | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | Yamaha | 16 | 13 | 29 | ||
| 4 | 114 | BALOGH László Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | Moto Morini | - | 16 | 16 | ||
| 111 | LOVASI Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 0 | 0 | 0 |
OT KUPA - Classic1
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 74 | FIGLER Attila | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Benelli | 12,5 | 25 | 37,5 | ||
| 2 | 63 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | MZ | 10 | 20 | 30 | ||
| 48 | SVIDRÓ László | MAMS | HUN | HRE Team | Pannónia | - | 0 | 0 | |||
| 41 | MARMOLY Dániel Sándor | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Pannónia | - | 0 | 0 |
OT KUPA - Classic SZOC
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 322 | KIRÁLY László | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 12,5 | 25 | 37,5 | ||
| 2 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 10 | 20 | 30 | ||
| 3 | 79 | KIRÁLY Richárd | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | MZ | 8 | 16 | 24 | ||
| 4 | 46 | ÁRVA Zsolt | MAMS | HUN | Bestmoto Hungaria Kft. | MZ | - | 13 | 13 |
OT KUPA - MZ Széria
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 327 | NAGY Olivér | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 25 | 25 | 50 | ||
| 2 | 334 | IRMAI Zoltán | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 13 | 20 | 33 | ||
| 3 | 381 | KONDÁS Tamás | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 20 | 13 | 33 | ||
| 4 | 389 | GONDA Tamás | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | 16 | 16 | 32 | ||
| 5 | 385 | NAGY Imre | MAMS | HUN | Hungary | MZ | 11 | 11 | 22 | ||
| 6 | 374 | VEZENDI Péter | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 10 | 10 | 20 | ||
| 7 | 339 | BUDAI Gergely | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 8 | 6 | 14 | ||
| 8 | 372 | KOSALKÓ János | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 6 | 5 | 11 | ||
| 9 | 363 | NÁDASI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | 9 | 9 | ||
| 10 | 41 | MARMOLY Dániel Sándor | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | MZ | 9 | - | 9 | ||
| 11 | 326 | BENCSIK Balázs | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | - | 8 | 8 | ||
| 12 | 329 | REGŐS Márk dr. | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 0 | 7 | 7 | ||
| 13 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | MZ | 7 | - | 7 | ||
| 14 | 309 | BOZÓ Miklós | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 5 | - | 5 | ||
| 15 | 366 | KONDÁS Attila | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 4 | - | 4 | ||
| 16 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | MZ | 3 | - | 3 | ||
| 318 | BÉRES Sándor | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | MZ | - | 0 | 0 |
OT KUPA - YT 125 2T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | KOVÁCS Tamás | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 25 | 20 | 45 | ||
| 1 | 3 | VOLOSINOVSZKI Péter | MAMS | HUN | Tomracing Kft. | Aprilia | 20 | 25 | 45 | ||
| 3 | 88 | SÁNDOR Balázs Csaba | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Aprilia | 16 | 16 | 32 | ||
| 4 | 1 | TÚRI Csaba | MAMS | HUN | HRE Team | Cagiva | 13 | 13 | 26 | ||
| 5 | 712 | MIHÁLYI Norbert | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Aprilia | 11 | 11 | 22 | ||
| 6 | 214 | HERCZEGH Dániel | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 9 | 10 | 19 | ||
| 7 | 43 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | 10 | 0 | 10 | ||
| 8 | 77 | KOVÁCS László | MAMS | HUN | MotomaX MSKE | Aprilia | - | 9 | 9 | ||
| 41 | PETROVICS Ferenc | MAMS | HUN | HRE Team | Aprilia | - | 0 | 0 |
OT KUPA - YT 125 4T
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 23 | BORI Benedek | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 20 | 25 | 45 | ||
| 2 | 88 | TIHANYI István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 16 | 13 | 29 | ||
| 3 | 119 | TATÁR Viktor Tas | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 25 | - | 25 | ||
| 4 | 220 | MÁTHÉ István | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 11 | 10 | 21 | ||
| 5 | 74 | HERNÁDI Gergő | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | - | 20 | 20 | ||
| 6 | 60 | BORI László | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | 10 | 9 | 19 | ||
| 7 | 19 | SZAKÁCS János | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | - | 16 | 16 | ||
| 8 | 25 | NOCHTA Zsolt | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Yamaha | 13 | - | 13 | ||
| 9 | 384 | KONTOS Róbert | MAMS | HUN | HRE Team | Yamaha | - | 11 | 11 | ||
| 96 | MOSLEITNER Franz Anton | AMF | AUT | Austria | Honda | - | 0 | 0 |
OT KUPA - YT 125 CBR Sport
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 70 | HOLOVATTI Zoltán | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 16 | 25 | 41 | ||
| 2 | 44 | SASVÁRI Gábor | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 25 | 13 | 38 | ||
| 3 | 75 | PÁCSER László István | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 20 | 16 | 36 | ||
| 4 | 13 | SIKET Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | 20 | 20 | ||
| 5 | 826 | DOVICSINY Péter | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 13 | - | 13 | ||
| 6 | 21 | LESZKOVICH Martin | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | - | 11 | ||
| 6 | 8 | HARMATH Kadosa Nándor dr. | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | - | 11 | 11 |
OT KUPA - YT 125 CBR Open
| Hely | Rajtszám | Versenyző | Szövetség | Nemzet | Egyesület | Motor | 1. | 2. | 3. | 4. | Összesen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 89 | DIÓS Krisztián | MAMS | HUN | Bódis Formation SE | Honda | 25 | 20 | 45 | ||
| 2 | 82 | TURZÓ Sándor | MAMS | HUN | HRE Team | Honda | 20 | 16 | 36 | ||
| 3 | 337 | KINCZEL Csaba | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 7 | 25 | 32 | ||
| 4 | 42 | RAGACS Róbert | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 11 | 13 | 24 | ||
| 4 | 18 | SÁNDOR Balázs Csaba | MAMS | HUN | Black Star Speedway Kft. | Honda | 13 | 11 | 24 | ||
| 6 | 356 | SZABÓ Dezső Attila | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 9 | 10 | 19 | ||
| 6 | 26 | NÉMETH Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | 10 | 9 | 19 | ||
| 8 | 560 | FREY Tamás | MAMS | HUN | Moto4 Sportegyesület | Honda | 16 | - | 16 | ||
| 9 | 161 | SZIKORA Balázs András | MAMS | HUN | S-Riders Kft. | Honda | 8 | - | 8 | ||
| 10 | 11 | JÓNÁS Judit Erika | MAMS | HUN | Moto4 SE | Honda | 6 | - | 6 | ||
| 92 | SENKÁR Ferenc | MAMS | HUN | SER-RING Team SE | Honda | - | 0 | 0 |